Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0