Titles you rated
Final SpaceRated ★ 3.0
Lucifer Season 5Rated ★ 3.0
King the LandRated ★ 2.5
New AmsterdamRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Doctor SlumpRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 1.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0