Movies
Ratings
83
Now You See MeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0