Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Frankie FreakoRated ★ 3.0
DescendentRated ★ 1.5
Ghost KillerRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- K-NumberRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0- The Big ShaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.0