Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0