Titles you rated
HancockRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0