Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0- The Initial MemoriesRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 2.0
And Your Bird Can SingRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Apocalypse in the TropicsRated ★ 3.0