Titles you rated
BlindRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
SaltRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
SawRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0