Movies
Ratings
159
SoulRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Modern TimesRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5