Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0