Titles you rated
- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0