Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.5
Talentless NanaRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0