Movies
Ratings
63
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 1.0
GantzRated ★ 1.0
Silent HillRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0- CreepRated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 2.0