Movies
Ratings
118
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
LetoRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5