Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 2.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 2.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0