Series
Ratings
30
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0