Series
Ratings
20- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- DxyzRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5