Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Shin GodzillaRated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0