Movies
Ratings
72
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The ImmigrantRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Last WordRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 4.0