Titles you rated
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 1.5
HouseRated ★ 1.0- The Lost RoomRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 1.0
Capital ScandalRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 1.5- Will & GraceRated ★ 1.5
Thank YouRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 1.5
PunchRated ★ 0.5
Jeong Do JeonRated ★ 2.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 5.0- TrickRated ★ 5.0