Series
Ratings
139
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Kakegurui ××Rated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Digimon: Data SquadRated ★ 1.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
ClaymoreRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5- Danny PhantomRated ★ 2.0
TorikoRated ★ 2.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 1.5
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 1.0