Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
BeatRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0