Titles you rated
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Shark: The BeginningRated ★ 3.0
Thunderstruck CopRated ★ 2.5
The Noisy MansionRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.0
Barcelona Christmas NightRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0