Titles you rated
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 4.0- K-foodie meets J-foodie Season 2Rated ★ 3.5
- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
The Beginning After the EndRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Too-Perfect Saint: Tossed Aside by My Fiancé and Sold To Another KingdomRated ★ 2.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Mad DoctorRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
The Unaware Atelier MasterRated ★ 3.0