Series
Ratings
52
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5