Movies
Ratings
224
Pulp FictionRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.5
Love On-AirRated ★ 3.0