Titles you rated
CocoRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5