Series
Ratings
17
ExtracurricularRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0