Movies
Ratings
248
Midnight RunnersRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
It BoyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5