Movies
Ratings
186
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0