Titles you rated
The Night OwlRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
DuneRated ★ 2.0
CodaRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 1.0
TenetRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Black PantherRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 0.5
Christmas in AugustRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Iron LadyRated ★ 2.0
The BrosRated ★ 2.5