Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 3.5