Movies
Ratings
46
ShrekRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
AloneRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Two MoonsRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0