Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5- A Hard DayRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Charlie CountrymanRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.5- Phantom: The Musical LiveRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5