Series
Ratings
204
The PlaylistRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 1.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Blown AwayRated ★ 4.0
Blown AwayRated ★ 4.5- BabiesRated ★ 4.0
BabiesRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 2.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.5