Titles you rated
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0
Cursed in LoveRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
Love GenerationRated ★ 3.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 5.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Love AlarmRated ★ 3.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
Perfect and CasualRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0