Series
Ratings
32 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 AnnaRated ★ 4.5 AnnaRated ★ 4.5
 Brush Up LifeRated ★ 4.5 Brush Up LifeRated ★ 4.5
 Our Beloved SummerRated ★ 5.0 Our Beloved SummerRated ★ 5.0
 Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5 Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
 We Married as a Job!Rated ★ 5.0 We Married as a Job!Rated ★ 5.0
 Slow TrainRated ★ 4.0 Slow TrainRated ★ 4.0
 MIU404Rated ★ 4.0 MIU404Rated ★ 4.0
 Lovely RunnerRated ★ 5.0 Lovely RunnerRated ★ 5.0
 Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 2.0 Sensei wo Kesu HouteishikiRated ★ 2.0
 Love GenerationRated ★ 4.0 Love GenerationRated ★ 4.0
 Unsung CinderellaRated ★ 4.0 Unsung CinderellaRated ★ 4.0
 Lovestruck in the CityRated ★ 4.0 Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
 Welcome to SamdalriRated ★ 5.0 Welcome to SamdalriRated ★ 5.0
 Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5 Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.5
- Ao Haru Ride Season 2Rated ★ 4.0
 Ao Haru RideRated ★ 4.5 Ao Haru RideRated ★ 4.5
 From Five To NineRated ★ 0.5 From Five To NineRated ★ 0.5
 Do Not Say MysteryRated ★ 5.0 Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
 Long VacationRated ★ 4.5 Long VacationRated ★ 4.5