Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0