Titles you rated
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0