Titles you rated
Me Before YouRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
The Painted VeilRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
Born to Be BlueRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.0