Series
Ratings
161- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 3.0
- Run HanyRated ★ 3.0
- 14years old, YeongsimRated ★ 3.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Workin' Moms Season 1Rated ★ 3.5
Workin' Moms Season 2Rated ★ 3.0