Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The White TigerRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 5.0
NyadRated ★ 4.0