Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
SawRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
SickoRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0