Movies
Ratings
762
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
Love at First SightRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.0