Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5