Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0- Love ResetRated ★ 3.0
Yumi's Cells the MovieRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 4.0- PilotRated ★ 4.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
WonkaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0