Series
Ratings
63
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.5
NoragamiRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0