Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
2012Rated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5