Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Kill la KillRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.0