Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5